AvrupaBelçika

İzlenme rekorları kıran “O SES BENİM” ses yarışması ikinci sezona hazır!

Çekimleri başkent Brüksel'de yapılan O Ses Benim adlı ses yarışması ikinci sezon çalışmaları hız kazandı

Çekimleri başkent Brüksel’de yapılan O Ses Benim adlı ses yarışması ikinci sezona hazır.

Belçika’nın ilk Türkçe televizyon kanalı Aktif TV’nin inisiyatifiyle organize edilen ve Avrupa’da çok fazla ilgi gören O Ses Benim adlı ses yarışması ikinci sezon için kolları sıvadı. Çok yakında ilk çekimleri olan eleme tarihinin kamuoyuyla paylaşılacağı belirten Aktif TV Genel Yayın Yönetmeni Suat Bezeng, bugüne kadar yapmış olduğumuz en heyecan verici projelerden biri olan O Ses Benim adlı ses yarışmamızın ikinci sezonu için tüm hazırlıkları tamamladık. Çok yakında jüri ekibi ve programda yer alacak isimlerle birlikte, start tarihimizi de paylaşacağız. İzleyicilerimizden, Aktif TV’nin resmi sosyal medya hesaplarını takip etmelerini rica ediyorum. Tüm detaylı bilgileri sosyal medya üzerinden izleyicilerimize ulaştıracağız” dedi.

Belçika’da, yoğun ilgi gören O Ses Benim adlı ses yarışmasında kendinizi görmek istiyorsanız hemen www.osesbenim.eu üzerinden başvurularınızı iletebilirsiniz.

Etiketler
İçeriğin tamamını oku

Editör

Aktif TV, bir Milletin televizyon kanalı sloganıyla yola çıkmış, AB Geneline "DİJİTAL KARASAL YAYINLAR" gerçekleştiren bir Türkçe televizyon kanalıdır.
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı